| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| налягане на превключвател (датчик) | 5 bar |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |