| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| за номер артикул | 330042 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | ръчен |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| материал | пластмаса |
| качество | Herth + Buss |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |