| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M12x1.0 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| мярка на резбата | M12x1 |
| размер на ключ | 14 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | механичен |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| допустимо натоварване при 12V | 7 A |
| допустимо натоварване при 24V | 3,5 A |
| мярка на резбата | M12 x 1 |
| монтажен диаметър | 12,5 mm |