| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330597 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | закопчан |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330740 |