| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на стъкло на светлините | оранжев |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на стъкло на светлините | оранжев |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | R10W |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EM 126 346-021 |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 53344 |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | R10W |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EM 126 345-021 |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 53344 |