| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | жълт |
| цвят на стъкло на светлините | червен |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| цвят | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| цвят | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| цвят | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| цвят | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | жълт |
| цвят на стъкло на светлините | червен |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EL 145 909-041 |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EL 145 998-021 |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| контролен знак за преглед | E1 63256 |
| контролен знак за преглед | E1 63266 |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EL 145 909-041 |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EL 145 997-021 |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| контролен знак за преглед | E1 63256 |
| контролен знак за преглед | E1 63266 |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | ляво |
| цвят | червен |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EL 138 464-031 |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 63256 |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 9EL 138 463-031 |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 63256 |
| брой функции осветление | 5 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| цвят на стъкло на светлините | сив |
| количество | 2 |
| единицамярка за количество | комплект |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 63299 |
| контролен знак за преглед | E13 3258 |
| вид регистрация | неподлежащ на T?V сертификация |