| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | R10W |
| секция | външна част |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 53367 |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | R10W |
| секция | външна част |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 53367 |