| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | К (5W) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | К (5W) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| качество | T. SAP |
| дължина | 30 cm |
| ширина | 18,79 сm |
| височина | 14,25 cm |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | вътрешна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | вътрешна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | вътрешна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | вътрешна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| качество | A1 |