| страна на монтаж | ляво |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | К (5W) |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | К (5W) |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| секция | вътрешна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| функция на светлините | без задни светлини за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | вътрешна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | вътрешна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | вътрешна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| цвят на мигачите | червен |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| цвят | червен |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| качество | A1 |