| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| версия | order with 11-0463-1 |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| версия | order with 11-0463-1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | сив като дим |
| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 33,94 cm |
| ширина | 29,39 сm |
| височина | 17,28 cm |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 33,94 cm |
| ширина | 29,39 сm |
| височина | 17,28 cm |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | тъмен |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | тъмен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | сив като дим |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| цвят на мигачите | тъмен |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| цвят на мигачите | тъмен |
| страна на монтаж | ляво |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| ограничение за производител | AL |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| ограничение за производител | AL |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | ляво |