| страна на монтаж | ляво |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| секция | вътрешна част |
| брой на вратите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| секция | вътрешна част |
| брой на вратите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | червен |
| брой на вратите | 3 |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | червен |
| брой на вратите | 3 |
| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | червен |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | червен |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| брой на вратите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| брой на вратите | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| брой на вратите | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| страна на монтаж | ляво |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| тип на крушката | R10W |
| тип на крушката | W16W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | H21W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | без светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| тип на крушката | R10W |
| тип на крушката | W16W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | P21W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | без задни светлини за мъгла |
| страна на монтаж | ляво |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| брой на вратите | 3 |
| тип на крушката | R10W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| тип на крушката | H21W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлини за регистр. номер |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| брой на вратите | 3 |
| тип на крушката | R10W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| тип на крушката | P21W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлини за регистр. номер |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| качество | A1 |