| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| тип на крушката | W21W |
| тип на крушката | RY10W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| тип на крушката | W21W |
| тип на крушката | RY10W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | вътрешна част |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| тип на крушката | W16W |
| тип на крушката | H6W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | вътрешна част |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| тип на крушката | W16W |
| тип на крушката | H6W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | вътрешна част |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | H6W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | вътрешна част |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | H6W |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |