| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| Моделна година до | 2004 |
| страна на монтаж | дясно |
| Моделна година от | 2001 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| Моделна година до | 2004 |
| страна на монтаж | ляво |
| Моделна година от | 2001 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 6 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | R5W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| цвят | червен |
| цвят | бял |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 1110 |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 6 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | R5W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| цвят | червен |
| цвят | бял |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 1110 |