| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| Моделна година от | 2004 |
| Моделна година до | 2008 |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| Моделна година от | 2004 |
| Моделна година до | 2008 |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| секция | вътрешна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 2VP 965 037-051 |
| функция на светлините | със задна светлина |
| цвят на стъкло на светлините | червен |
| контролен знак за преглед | E1 1789 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| секция | вътрешна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 2VP 965 037-061 |
| функция на светлините | със задна светлина |
| цвят на стъкло на светлините | червен |
| контролен знак за преглед | E1 1789 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| цвят на мигачите | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| цвят на мигачите | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| секция | външна част |
| цвят на мигача | жълт |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 0,750 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| секция | външна част |
| цвят на мигача | жълт |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 0,750 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 2SA 965 038-031 |
| цвят на мигачите | жълт |
| цвят | червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 1789 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | външна част |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 2SA 965 038-041 |
| цвят на мигачите | жълт |
| цвят | червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 1789 |
| паспортно напрежение | 12 V |