| Моделна година до | 2001 |
| цвят на мигачите | червен |
| страна на монтаж | ляво |
| Моделна година от | 1997 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| Моделна година до | 2001 |
| цвят на мигачите | червен |
| страна на монтаж | дясно |
| Моделна година от | 1997 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| цвят на мигачите | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| цвят на мигачите | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | червен |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | червен |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | външна част |
| цвят на мигачите | бял |
| цвят | млечнобял |
| цвят | червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 1142 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | външна част |
| цвят на мигачите | бял |
| цвят | млечнобял |
| цвят | червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 1142 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | сив като дим |
| цвят | червен |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | външна част |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 475 |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | сив като дим |
| цвят | червен |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | външна част |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 475 |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| качество | A1 |
| брой функции осветление | 5 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| цвят на стъкло на светлините | черен |
| количество | 2 |
| единицамярка за количество | комплект |
| секция | външна част |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| контролен знак за преглед | E1 475 |
| вид регистрация | неподлежащ на T?V сертификация |