| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| качество | T. ULO |
| ограничение за производител | ULO |
| дължина | 42,42 cm |
| ширина | 22,73 сm |
| височина | 19,7 cm |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| качество | T. ULO |
| ограничение за производител | ULO |
| дължина | 42,42 cm |
| ширина | 22,73 сm |
| височина | 19,7 cm |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| вариант на екипировка | LOW |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | без светлина за регистрационния номер |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| допълващ артикул /допълваща информация | без LED |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| цвят на стъкло на светлините | жълт |
| Моделна година от | 2004 |
| Моделна година до | 2008 |
| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| качество | T. ULO |
| ограничение за производител | ULO |
| дължина | 42,42 cm |
| ширина | 22,73 сm |
| височина | 19,7 cm |
| тип на крушката | LED (светодиоди) |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| вариант на екипировка | HIGH |
| страна на монтаж | ляво |
| цвят | червен |
| тип на крушката | LED (светодиоди) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със стоп светлина (LED) |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| Моделна година от | 2004 |
| Моделна година до | 2008 |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| тип на крушката | LED (светодиоди) |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| тип на крушката | LED (светодиоди) |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| вариант на екипировка | HIGH |
| страна на монтаж | дясно |
| цвят | червен |
| тип на крушката | LED (светодиоди) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със стоп светлина (LED) |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| Моделна година от | 2004 |
| Моделна година до | 2008 |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| качество | T. ULO |
| ограничение за производител | ULO |
| дължина | 42,42 cm |
| ширина | 22,73 сm |
| височина | 19,7 cm |
| тип на крушката | LED (светодиоди) |
| секция | външна част |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без лампа с подгревна жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| вариант на екипировка | LOW |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| цвят на мигачите | жълт |
| цвят на мигача | кристален |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| тегло | 1,490 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | дясно |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със стоп светлина (LED) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| цвят на мигача | кристален |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| вариант на екипировка | HIGH |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 1,490 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | ляво |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със стоп светлина (LED) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| цвят на мигача | кристален |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| вариант на екипировка | HIGH |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 1,490 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| страна на монтаж | ляво |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |