| страна на монтаж | ляво |
| цвят на мигачите | червен |
| Моделна година от | 1994 |
| Моделна година до | 1997 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| цвят на мигачите | червен |
| Моделна година от | 1994 |
| Моделна година до | 1997 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | вътрешна част |
| цвят | сив като дим |
| цвят | червен |
| контролен знак за преглед | E4 281 |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | вътрешна част |
| цвят | сив като дим |
| цвят | червен |
| контролен знак за преглед | E4 281 |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| секция | външна част |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 63256 |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | жълт |
| цвят | червен |
| тип на крушката | P21/5W |
| тип на крушката | P21W |
| секция | външна част |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | със задна светлина |
| контролен знак за преглед | E1 63256 |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| тип на крушката | P21W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| секция | вътрешна част |
| цвят | сив като дим |
| цвят | червен |
| контролен знак за преглед | E4 281 |
| качество | Hella |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | вътрешна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | вътрешна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| секция | външна част |
| цвят на мигачите | жълт |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| цвят на мигачите | жълт |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| качество | A1 |