| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| цвят на мигача | кристален |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 0,852 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| цвят на мигача | кристален |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 0,852 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | вътрешна част |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| тегло | 0,944 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| цвят на мигача | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 0,800 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със стоп светлина (LED) |
| функция на светлините | със задна светлина (LED) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| секция | вътрешна част |
| цвят на стопа | червен |
| тегло | 0,700 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| секция | външна част |
| цвят на мигача | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на стопа | червен |
| цвят на мигачите | жълт |
| тегло | 0,800 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със стоп светлина (LED) |
| функция на светлините | със задна светлина (LED) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| конструкция на светлините | крушка - технология |
| секция | вътрешна част |
| цвят на стопа | червен |
| тегло | 0,700 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |