| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| цвят на стъкло на светлините | тъмен |
| цвят на стъкло на светлините | бял/червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със странични маркировъчни светлини |
| контролен знак за преглед | CCC;ECE/SAE |
| контролен знак за преглед | E1 2998 |
| контролен знак за преглед | E1 2999 |
| контролен знак за преглед | E1 3134 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| цвят на стъкло на светлините | тъмен |
| цвят на стъкло на светлините | бял/червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със странични маркировъчни светлини |
| контролен знак за преглед | CCC;ECE/SAE |
| контролен знак за преглед | E1 2998 |
| контролен знак за преглед | E1 2999 |
| контролен знак за преглед | E1 3134 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| цвят на стъкло на светлините | бял/червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със странични маркировъчни светлини |
| контролен знак за преглед | CCC;ECE/SAE |
| контролен знак за преглед | E1 2998 |
| контролен знак за преглед | E1 2999 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| цвят на стъкло на светлините | бял/червен |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина |
| функция на светлините | със странични маркировъчни светлини |
| контролен знак за преглед | CCC;ECE/SAE |
| контролен знак за преглед | E1 2998 |
| контролен знак за преглед | E1 2999 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| брой функции осветление | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина (LED) |
| функция на светлините | с габаритна светлина (LED) |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| брой функции осветление | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| тип на крушката | H21W |
| тип на крушката | P21W |
| тип на крушката | PY21W |
| тип на крушката | W16W |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| функция на светлините | със светлина за движение назад |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със стоп-светлини |
| функция на светлините | с рефлекторна светлина |
| функция на светлините | със задна светлина (LED) |
| функция на светлините | с габаритна светлина (LED) |
| паспортно напрежение | 12 V |