| страна на монтаж | дясно |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили без диагностична контролна система |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | бял |
| цвят на стъкло на светлините | бял |
| страна на монтаж | ляво |
| цвят | жълт |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили без диагностична контролна система |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на стъкло на светлините | жълт |
| Моделна година от | 1990 |
| Моделна година до | 1998 |
| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 41,52 cm |
| ширина | 25,45 сm |
| височина | 13,64 cm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на стъкло на светлините | бял |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 41,52 cm |
| ширина | 25,45 сm |
| височина | 13,64 cm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на стъкло на светлините | бял |
| страна на монтаж | ляво |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| цвят | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| цвят | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| цвят | жълт |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| цвят | жълт |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| страна на монтаж | дясно |
| цвят | жълт |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили без диагностична контролна система |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на стъкло на светлините | жълт |
| Моделна година от | 1990 |
| Моделна година до | 1998 |
| страна на монтаж | ляво |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| функция на светлините | със задна светлина за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили без диагностична контролна система |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят на мигачите | бял |
| цвят на стъкло на светлините | бял |
| страна на монтаж | дясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |