| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 71 |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,9 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 31,5 mm |
| температура на отваряне | 87 |
| височина | 55 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| за OEномер | 056 121 113 D |
| температура на отваряне | 87 |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| тегло | 0,06 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 068 121 113 H |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 31 mm |
| височина 1 | 24 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| диаметър 1 | 67 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| за OEномер | 056121113D |