| температура на отваряне | 87 |
| тегло | 0,059 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 85 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| тегло | 0,065 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 85 |
| тегло | 0,05 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 2023 |
| температура на отваряне | 105 |
| тегло | 200 g |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 85 |
| температура на отваряне | 105 |
| температура на отваряне | 105 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 105 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 105 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 105 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 105 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с ръчна трансмисия |
| температура на отваряне | 105 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с ръчна трансмисия |
| температура на отваряне | 87 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,574 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 87 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,574 kg |
| необходими бройки | 1 |