| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 87 |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| тегло | 0,05 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| тегло | 0,06 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 89 |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,063 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| височина 1 | 23 mm |
| за OEномер | 050 121 113 C |
| температура на отваряне | 87 |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,063 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| тръба | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |