| не е за артикул номер | 2100 |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| материал | пластмаса |
| тегло | 170 g |
| температура на отваряне | 97 |
| температура на отваряне | 102 |
| температура на отваряне | 102 |
| температура на отваряне | 102 |
| температура на отваряне | 102 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 97 |
| температура на отваряне | 102 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,400 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 97 |
| температура на отваряне | 102 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,400 kg |
| необходими бройки | 1 |