| температура на отваряне | 80 |
| температура на отваряне | 80 |
| точка на (пре)включване | 80 °C |
| тегло | 0,11 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 80 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър 1 | 67 mm |
| диаметър 2 | 33 mm |
| височина 1 | 26 mm |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 67 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 25,5 mm |
| височина 2 | 7,5 mm |
| температура на отваряне | 71 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 80 |
| тръба | 67 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 80 |
| тип на корпуса | без корпус |
| точка на (пре)включване | 80 °C |
| тегло | 0,102 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| тегло | 0,09 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |