| температура на отваряне | 92 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 67 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 28 mm |
| височина 2 | 7,5 mm |
| температура на отваряне | 95 |
| диаметър | 40 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 95 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на отваряне | 95 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 95 |
| тип на корпуса | с корпус |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| тегло | 0,180 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 95 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 95 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 2 | 39 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |