| точка на (пре)включване | 85 °C |
| тегло | 0,260 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 97 |
| диаметър | 43 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 70 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| температура на отваряне | 85 |
| не е за артикул номер | 2099 |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 85 °C |
| тегло | 260 g |
| температура на отваряне | 85 |
| точка на (пре)включване | 85 °C |
| тегло | 0,260 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 2 | 33 mm |
| височина 1 | 31 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |