| отопление/ охлаждане | за автомобили с маслен радиатор на трансмисията |
| температура на отваряне | 80 |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 33 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 97 |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 97 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 80 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| температура на отваряне | 97 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 97 °C |
| тегло | 0,355 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 97 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 80 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,100 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 2102 |
| за OEномер | 11531437040 |
| температура на отваряне | 88 |
| тегло | 0,355 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 97 °C |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 320 g |
| температура на отваряне | 97 |
| вид на експлоатация | електрическо управляем |
| диаметър 2 | 43 mm |
| височина | 42,4 mm |
| температура на отваряне | 97 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 2 | 43 mm |
| височина 1 | 38 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| височина | 42,4 mm |
| диаметър 2 | 43 mm |
| спецификация | con guarnizione |
| температура на отваряне | 97 |