| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 33 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 70 |
| версия на двигателя | за двигатели с рециркулация на отработените газове |
| изпускателна система | с охлаждане на изпускателния колектор |
| температура на отваряне | 70 |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| тегло | 0,235 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 25,5 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 70 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| тегло | 0,235 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 70 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 2 | 33 mm |
| височина 1 | 31 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |