| температура на отваряне | 87 |
| височина | 40 mm |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| диаметър | 48 mm |
| температура на отваряне | 87 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 87 |
| тип на корпуса | корпус с алуминиев капак |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | метален корпус |
| температура на отваряне | 87 |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| тегло | 0,330 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |