| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 52 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 91 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 91 |
| външен диаметър | 46 mm |
| диаметър | 46 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 91 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |