| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 53,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 53,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53 mm |
| температура на отваряне | 83 |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,5 mm |
| височина 1 | 22,5 mm |
| температура на отваряне | 83 |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,5 mm |
| височина 1 | 22,5 mm |
| температура на отваряне | 89 |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 83 |
| тръба | 53,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |