| диаметър 1 | 53 mm |
| температура на отваряне | 89 |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| височина 1 | 35 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| не е за артикул номер | 1895 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тегло | 130 g |
| не е за артикул номер | 1895 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тегло | 130 g |
| температура на отваряне | 89 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 86 |
| не е за артикул номер | 2069 |
| тегло | 360 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| температура на отваряне | 103 |
| тегло | 0,395 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| температура на отваряне | 103 |
| за OEномер | 1336Z2 |
| температура на отваряне | 103 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 103 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| температура на отваряне | 103 |
| температура на затваряне | 103 °C |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |