| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 50 mm |
| височина 1 | 23 mm |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| височина 1 | 35 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| не е за артикул номер | 1904 |
| температура на отваряне | 89 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Termostato Completo |
| не е за артикул номер | 1895 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тегло | 130 g |
| не е за артикул номер | 1895 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тегло | 130 g |
| температура на отваряне | 89 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,101 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,101 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 2056 |
| тегло | 260 g |
| температура на отваряне | 86 |
| температура на отваряне | 91 |
| спецификация | Termostato Completo |
| не е за артикул номер | 2069 |
| тегло | 360 g |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 91 °C |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 91 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с термостат |
| превключвател | с термошалтер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 91 |
| материал на корпуса | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 91 °C |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 91 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълващ артикул /допълваща информация | с датчик за температура |
| температура на отваряне | 91 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 103 |
| тегло | 0,395 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| температура на отваряне | 91 |
| температура на отваряне | 103 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |