| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 66,6 mm |
| диаметър 2 | 42 mm |
| височина 1 | 30,5 mm |
| височина 2 | 8,1 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 85 |
| температура на отваряне | 85 |
| диаметър 1 | 67 mm |
| диаметър 2 | 42 mm |
| височина 1 | 24,5 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| външен диаметър | 67 mm |
| точка на (пре)включване | 85 °C |
| диаметър | 67 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |