| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| височина 1 | 20,5 mm |
| височина 2 | 2,5 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| тегло | 0,052 kg |
| тип на корпуса | без корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |