| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| температура на отваряне | 82 |
| температура на отваряне | 82 |
| тегло | 0,049 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| височина 1 | 26,5 mm |
| температура на отваряне | 74 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| височина 1 | 26,5 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| диаметър | 53 mm |
| температура на отваряне | 74 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 74 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |