| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| височина 1 | 26,5 mm |
| температура на отваряне | 91 |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| тегло | 0 kg |
| диаметър 1 | 46 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с напрегнат болт |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 2 | 23 mm |
| височина 1 | 40 mm |
| температура на отваряне | 83 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 83 |
| спецификация | Termostato Completo |
| не е за артикул номер | 2078 |
| необходими бройки | 1 |
| температурен диапазон | 83 |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 270 g |
| температура на отваряне | 83 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 83 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 98 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 98 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 98 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 98 |