| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 52 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| височина | 55 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| за OEномер | 056 121 113 D |
| температура на отваряне | 87 |
| за OEномер | 068 121 113 H |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| от температура | 87 °C |
| температурен диапазон до | 102 °C |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 31 mm |