| точка на (пре)включване | 92 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,07 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 92 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 91 |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина | 31 mm |
| височина | 31 mm |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 51,8 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 33,8 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина | 31 mm |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| външен диаметър | 52 mm |
| диаметър | 52 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |