| диаметър | 55 mm |
| температура на отваряне | 82,5 |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,5 mm |
| диаметър 2 | 29 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| температура на отваряне | 84 |
| дълбочина на монтаж | 44 mm |
| диаметър 1 | 56 mm |
| диаметър 2 | 28 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,5 mm |
| диаметър 2 | 29 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| температура на отваряне | 76,5 |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 28 mm |
| дълбочина на монтаж | 39 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |