| температура на отваряне | 85 |
| височина | 67 mm |
| дълбочина на монтаж | 33 mm |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър 1 | 28 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| височина | 67 mm |
| дълбочина на монтаж | 33 mm |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър 1 | 28 mm |
| температура на отваряне | 90 |
| височина | 53 mm |
| дълбочина | 24 mm |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър 1 | 28 mm |
| температура на отваряне | 90 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,9 mm |
| височина 1 | 22,6 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| дълбочина на монтаж | 30,5 mm |
| диаметър 1 | 58,8 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 90 |
| диаметър 1 | 58 mm |
| дълбочина на монтаж | 26 mm |
| диаметър 2 | 30 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,123 kg |
| необходими бройки | 1 |