| температура на отваряне | 82 |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 64 mm |
| диаметър 2 | 30 mm |
| височина 1 | 43 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 82 |
| температура на отваряне | 78 |
| диаметър | 64 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 64 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| дълбочина на монтаж | 43 mm |
| диаметър 2 | 30 mm |
| качество | Tama |
| височина | 77 mm |