| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 40 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 40 mm |
| температура на отваряне | 87 |
| тип на корпуса | без корпус |
| външен диаметър | 54 mm |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |