| диаметър 1 | 54 mm |
| температура на отваряне | 91 |
| температура на отваряне | 80 |
| височина | 56 mm |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| диаметър | 68 mm |
| диаметър 1 | 43,2 mm |
| температура на отваряне | 91 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 79 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 79 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| външен диаметър | 54 mm |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 0,076 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |