| температура на отваряне | 85 |
| височина | 67 mm |
| дълбочина на монтаж | 33 mm |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър 1 | 28 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| височина | 67 mm |
| дълбочина на монтаж | 33 mm |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър 1 | 28 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,5 mm |
| диаметър 2 | 29 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тегло | 0,07 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 28 mm |
| дълбочина на монтаж | 43 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,5 mm |
| диаметър 2 | 29 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |