| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 51,9 mm |
| височина 1 | 19 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 22 mm |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| тегло | 0,090 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на затваряне | 88 °C |
| тип на корпуса | с корпус |
| тръба | 51,9 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |