| температура на отваряне | 82 |
| температура на отваряне | 83 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 33 mm |
| дълбочина на монтаж | 38 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 33 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| външен диаметър | 54 mm |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър 1 | 42 mm |
| дълбочина на монтаж | 33 mm |
| диаметър 2 | 33 mm |
| качество | Tama |
| височина | 65 mm |