| не е за артикул номер | 2034 |
| тегло | 145 g |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | метален корпус |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,254 kg |
| необходими бройки | 1 |