| температура на отваряне | 82 |
| височина | 38 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| диаметър | 54 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| височина | 38 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| диаметър | 54 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 85 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 85 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 22 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| температура на отваряне | 85 |
| тръба | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 85 |